Fitch Ratings змінив прогноз рейтингів України на позитивний

21 липня 20119430

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз рейтингів України зі стабільного на позитивний.

Перегляд прогнозу на "позитивний", в першу чергу, відображає значне зменшення дефіциту бюджету України в 2011 році завдяки відновленню економіки та стримуванню витрат, поінформували ZAXID.NET у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Зокрема, агентство змінило прогноз довгострокових рейтингів дефолту емітента України в іноземній і національній валюті на позитивний, підтвердивши довгострокові і короткострокові РДЕ на рівні В/В.Крім того, підтверджено країнову «стелю» рейтингу України на рівні В. Нагадаємо, що саме такий рейтинг було присвоєно Міжнародним рейтинговим агентством Fitch в червні єврооблігаціям України на 1,25 млрд доларів.

На оцінку міжнародних експертів, які, до речі, у лютому цього року знизили рейтинг Греції до рівня «негативний», вплинули конкретні дії української влади за останній час. Зокрема, в агенції заявили, що український Уряд продемонстрував готовність до вирішення середньострокових бюджетних проблем і проведення хоча б частини реформ, узгоджених з МВФ.

«Попри таку високу оцінку з боку міжнародних експертів, що відповідно підвищує рейтинг України в світі загалом та розширює можливість отримувати кредити, український Уряд не планує робити необдуманих нових запозичень. Зокрема, прем‘єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету міністрів 20 липня закликав навчитися обходитися без зовнішніх запозичень. Микола Азаров підкреслив, що сьогодні як ніколи політика України повинна бути виваженою, обережною і максимально зорієнтованою на власні сили, на пошук внутрішніх ресурсів і стимулів.

На переконання глави Уряду, «треба гранично обмежити або й зовсім відмовитись від зовнішніх запозичень і вкрай обережно ставитись до надання державних гарантій», – наголошується в повідомленні секретаріату КМУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук