Flatfy – достовірна інформація про нерухомість Грузії для інвесторів всього світу

Flatfy – достовірна інформація про нерухомість Грузії для інвесторів всього світу

Пошук нового житла завжди складне завдання, яке вміщує в себе багато різноманітних аспектів. Але все інакше для сотень тисяч користувачів інтернет-сервісу Flatfy, які щодня отримують детальну інформацію про більш ніж 38 мільйонів об’єктів житлової нерухомості, представлених у 30 країнах світу.

Свою роботу на грузинському ринку Flatfy розпочав влітку 2018-го. І на той момент вибір чергового ринку для запуску був зумовлений багатьма параметрами. Ще два роки тому Грузія потрапила в ТОП-10 світових країн за легкістю ведення бізнесу. А в 2018-му була визнана однією з найбезпечніших країн світу. І це ще далеко не всі переваги, адже там ви знайдете і чудовий субтропічний клімат, і прекрасну кухню, і величезну кількість курортів на будь-який смак, а також, що найголовніше, безмежно гостинних та добрих людей. Так що ми, спільно з експертами по всьому світу, переконані купуючи житло в Грузії, ви здійснюєте справді вигідну інвестицію.

Тим паче, що з Flatfy цей процес перетворюється на максимально надійний та швидкий. З платформою покупці нерухомості з усього світу можуть легко отримати вичерпну інформацію по ринку нерухомості, обираючи для себе кращі варіанти житла. І отримуючи при цьому безкоштовну юридичну підтримку від спеціалістів інтернет-сервісу.

Міжнародним інвестиціям сприяє і максимально лояльне законодавство Грузії. Процедури купівлі нерухомості та її реєстрації іноземцями тут здійснюються максимально швидко і легко, майже в автоматичному режимі. І найголовніше те, що для володіння нерухомістю, вам не потрібно проживати в Грузії увесь час. Ви легко можете заробляти гроші, здаючи нерухомість в оренду, й просто приїжджати туди на час відпустки. Погодьтесь, це справді дуже зручно.

Тому єдиною проблемою, яка може виникати для покупця, стає достовірність та об’єктивність інформації про існуючі житлові проекти. Саме тут Flatfy й може допомогти усім, хто підшукує собі нову грузинську оселю.

Вже зараз сервіс надає інформацію про новобудови у всіх основних містах країни Тбілісі, Батумі, Бакуріані, Кутаїсі, Поті, Урекі. І клієнти можуть дослідити 342 житлових комплекси від 239 забудовників, що працюють на грузинському ринку.

Кожен об’єкт має на Flatfy свій власний розділ, де експерти сервісу збирають детальну й достовірну інформацію. Що цікаво, розміщення на платформі для забудовника є абсолютно безкоштовним. Їм не потрібно оплачувати жодні збори чи абонентську плату, що, відповідно, дає можливість запропонувати користувачам справді повну й достовірну інформацію.

Flatfy свідомо розміщують всі об’єкти безкоштовно, а також перевіряють дані та оновлюють їх щотижня. Тому якщо ви шукаєте домівку в Грузії, то можете бути певні - точнішої інформації аніж на Flatfy, ви не знайдете ніде на ринку. Тут все - планування, кімнатність, хід будівництва та його статус, вартість квадратного метра, а також відповідність всім нормам закону.

Не дивно, що іноземні громадяни, які вирішують придбати нерухомість в Грузії, все частіше обирають Flatfy як надійне джерело інформації. Користуючись при цьому підтримкою менеджерів платформи. До речі, якщо ви таки зупинили свій вибір на одному з об’єктів, то юристи сервісу безкоштовно підготують для вас усі потрібні пакети документів та нададуть консультації з усіх можливих питань.

З Flatfy Грузія стає на клік ближчою!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук