Флеш-моб «Люди з Табуретами» в Києві

Суспільство7 серпня 20182270

«Світ ловив мене, та не впіймав» – девіз багатьох блукачів, подорожніх філософів, вуличних артистів та мандрівників.

Саме від пам’ятника Сковороди починалися всі експедиції «З табуретом до океану»...

В далекому 2004-му році в Леоніда Кантера – тоді амбіційного кінорежисера та продюсера – з'явилася шалена ідея, яка повністю змінила не тільки його життя, а й долі дуже багатьох людей, які підхопили цю сміливу авантюру. Йдеться про гру «З табуретом до океану», суть якої – донести 4 табурети з київської кухні на береги 4 світових океанів.
Разом із виставами, співами, пригодами і відкриттями, мандрівники несли глибокий сенс мистецької ініціативи – довести собі, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати. Мандрували, дивилися світ, показували себе й Україну та знімали про все це документальні фільми.

Ця гра мала неабияку популярність і Табурет надихав багатьох на шалені вчинки, а головне - об’єднував людей. От він об’єднав і нас, команду документально-пригодницького фільму «Людина з Табуретом». Це кіно про останню «табуретну мандрівку» до Тихого океану, а також про вигадника цієї гри – Леоніда Кантера.

Ми готові вийти на фінішну пряму у виробництві стрічки, тож вирішили взяти свої табурети і разом із вами «посидіти на доріжку».

Табурет – це символ свободи, здійснення мрій, дружби – символ, який нас усіх об’єднав. Табурет і наш друг, режисер та мандрівник Леонід Кантер згуртував і надихнув нас так, що й після його смерті, яка стала потрясінням для усіх, ми продовжуємо роботу над цим фільмом.

Тож запрошуємо всіх стати на якийсь час «Людьми з Табуретами», прийти 11 серпня о 19:00 на Контрактову площу і, присівши на свою Табуретку, озирнутися довкола, щоб знайти нових друзів та нові ідеї. Адже найцікавіше починається тоді, коли Табурет покидає кордони своєї кухні. А там і до океану та здійснення мрій зовсім близько.

Флеш-моб в традиціях вуличного театру, комедії дель-арте та українських лицедіїв. Саме з такими виставами мандрували «табуретними» до кожного океану.

Якщо в тебе немає своєї Табуретки, то завдяки нашому партнеру MebelOK.ua, який люб’язно надає нам 20 Табуретів українського виробника, кожному буде, де посидіти.

Фільм «Людина з Табуретом» створюється фаховою командою кінематографістів за підтримки доброчинців. Краудфандингова кампанія на платформі «Спільнокошт» майже завершується. Попереду багато роботи: створення анімації, монтаж, компонування музики й звуку, кольорова корекція, графіка та багато інших захопливих процесів. Ви ще можете встигнути приєднатися до великої команди, що створює фільм, ваше ім’я обов’язково буде в титрах.

Підтримати фільм можна тут.

Чекаємо на вас!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук