Фонд гарантування вкладів не може розпочати виплати вкладникам «Укркомунбанку»

ЕкономікаО.Г., 28 вересня 20155480

Порядок та строки виплат вкладникам ПАТ «Укркомунбанк» будуть визначенні після врегулювання процедури ліквідації банку, здійснення якої тимчасово неможливе через проведення АТО. Таке рішення прийняте виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, пише Insider.

«Підставою до такого рішення став лист уповноваженої особи до фонду про те, що станом на день запровадження процедури ліквідації ПАТ «Укркомунбанк», головний офіс даної банківської установи знаходиться у населеному пункті (м. Луганськ), на території якого органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження», – сказано у повідомленні.

Крім того, як відзначають у фонді, на території Луганської області склалась ситуація, яка унеможливлює роботу банківської системи. Також, станом на 14 вересня 2015 року, не встановлено місцезнаходження первинних бухгалтерських документів банку, серверів (із встановленою базою даних банку) автоматизованої банківської системи, інших документів та технічних засобів.

«У зв’язку із зазначеним, подати до фонду інформацію про вкладників «Укркомунбанку» тимчасово не вбачається можливим, беручи до уваги відсутність фактичного доступу до головного офісу, який розташований у м. Луганськ», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 14 вересня НБУ відкликав банківську ліцензію «Укркомунбанку».

Як повідомляв Insider, «Укркомунбанк» входив в американську «TBM Holding», бенефеціаром якої є колишній голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук