Нацбанк вирішив ліквідувати банк, пов’язаний з Єфремовим

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 15 вересня 201514171

Нацбанк України 14 вересня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «Український комунальний банк» («Укркомунбанк»), йдеться у повідомленні регулятора.

«У зв’язку з проведенням у Луганську антитерористичної операції, наявністю загрози життю та здоров’ю працівників і клієнтів банку, а також неможливістю здійснення діяльності через технічні проблеми ПАТ «Укркомунбанк» з 1 серпня 2014 року призупинив діяльність», – нагадали в Нацбанку.

Банк ліквідують у зв’язку з невжиттям власниками банку заходів щодо відновлення його діяльності, крім того, установа не перереєструвалася на підконтрольній українській владі території, а також невиконання зобов’язань перед кредиторами і вкладниками, а також через невідповідність діяльності банку вимогам нормативно-правових актів.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 10 серпня вирішив продовжити термін роботи тимчасової адміністрації в «Укркомунбанку» на місяць – до 12 вересня.

Тимчасову адміністрацію в «Укркомунбанк» ФГВФО ввів на три місяці – з 13 травня по 12 серпня.

«Укркомунбанк» був заснований в 1993 році. На 1 квітня 2014 року у банку не було акціонерів з істотною участю, однак ЗМІ пов’язують його з Олександром Єфремовим – екс-нардепом від Партії регіонів. Він керував цим банком з кінця 1996 по 1997 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук