Фонд Greenville, відомим проектом якого є житловий квартал «Добра оселя», зробив добру справу

Напередодні нового навчального року Фонд Зелених технологій Greenville допомогли дітям-сиротам та дітям, що опинились в складних життєвих обставинах підготуватися до школи

Суспільствопромоція, 3 вересня 20158320

Імена тринадцяти дітлахів, які найбільше потребували допомоги, надала представникам Фонду Франківська районна адміністрація.

Пенали, кольоровий папір, олівці, ручки, клей, фарби – цей далеко не повний набір необхідних для навчання речей маленькі школярі отримали в подарунок. Діти, отримавши пакунок, одразу ж знайомилися з його вмістом – крутили в руках  пенали, розглядали олівці, гортали зошити. А ще – дякували помічникам, коментуючи подарунок сором’язливим «Мені подобається!». Враховуючи сучасні ціни на шкільне приладдя, такий вчинок став і справді корисним для дітей – адже тепер вони будуть готовими до нового навчального року не гірше за своїх ровесників.

Представники Фонду Greenville  не просто вручили презенти дітям, а насправді перейнялися їх життєвими історіями. Вони відвідали всі тринадцять родин, з’ясували, чого малята потребують найбільше, поспілкувалися з батьками та опікунами. Важка ситуація, в якій опинилися діти, не залишила байдужим нікого – тож Фонд прийняв рішення і надалі ними опікуватися.

Варто зазначити, що таким же принципом турботи Фонд Greenville, найбільш відомим проектом якого є Житловий квартал «Добра оселя», керуються і в будівництві. Це, передусім, турбота про довкілля та комфорт мешканців. Забудовник втілює сучасні стандарти в своїх об’єктах - озеленення території, високий рівень безпеки, комунальне обслуговування будинку після здачі в експлуатацію. Разом з тим, представники Фонду спрямовують свою увагу не тільки на екологію, а й прагнуть зробити більше для тих, хто потребує уваги і допомоги.  

«Основною діяльністю фонду Greenville  є будівництво та реалізація еко-проектів, але на сьогоднішній день ми розуміємо, наскільки важливо підтримувати дітей, які знаходяться у важких умовах. Тому саме такою акцією ми хочемо забезпечити дітей необхідним шкільним приладдям до нового навчального року, і будемо й надалі допомагати цим дітям всім необхідним» - говорить представник Фонду Greenville Анна Дроздова.

Тож це далеко не останні подарунки, які малеча отримала від Фонду. Зворушливі історії дітей та життєві обставини, що позбавили їх щасливого дитинства залишають незабутнє враження і загострюють відчуття відповідальності. А її Фонду Greenville  не позичати. І це не тільки формальна соціальна відповідальність великого бізнесу. Це – відчуття працівників Фонду, які щиро прагнуть допомогти дітям і стати частиною їхнього життя. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук