Forbes назвав найбільш впливові бренди світу

СвітМарта Кривецька, 4 жовтня 201210510
Forbes назвав найбільш впливові бренди світу
фото runet.ws

Американська корпорація Apple очолила рейтинг найвпливовіших брендів, опублікований журналом Forbes 3 жовтня. Видання зазначає, що Apple залишається лідером з інновацій. Вартість цього бренду Forbes оцінив в 87,1 мільярда доларів, що на 52% вище, ніж рік тому. При цьому в рейтингу споживчих переваг компанія зайняла тільки 11 місце.

На другому і третьому місцях опинилися Microsoft і Coca-Cola, чиї торгові марки оцінені в 54,7 мільярда і 50 мільярдів доларів відповідно. Заснована Білом Гейтсом корпорація стала лідером по перевагах споживачів. Видання зазначає, що Microsoft витрачає багато грошей на рекламу - 1,6 мільярда доларів щорічно, тобто майже в два рази більше, ніж Apple.

Першу п'ятірку замикають IBM (48,5 мільярда доларів) і Google (37,6 мільярда доларів). У топ-10 найвпливовіших брендів увійшли Intel, McDonalds, General Electric, BMW і Cisco. У списку з 25 брендів, представлених на сайті, російських торгових марок немає. Повна версія рейтингу буде опублікована в друкованій версії журналу.

При складанні рейтингу Forbes враховував тільки компанії, присутні у США. У зв'язку з цією вимогою до списку не потрапили такі впливові бренди, як іспанський рітейлер Zara і китайський мобільний оператор China Mobile. При складанні рейтингу видання враховувало доходи компаній за три останні роки.

Крім того, консалтингові компанії провели для журналу дослідження споживчого сприйняття: двом тисячам чоловік запропонували вибрати найбільш бажані бренди серед 130 компаній, вартість яких перевищує 2,5 мільярда доларів. Місце бренду в рейтингу визначалося з урахуванням споживчих переваг і вартості торгової марки.

2 жовтня агентство Interbrand опублікувало свій традиційний рейтинг найдорожчих брендів світу. Перше місце в списку посіла Coca-Cola (77,8 мільярда доларів), на другій і третій рядках виявилися Apple та IBM з показниками 76,6 мільярда і 75,5 мільярда доларів відповідно. Eurobrand в середині вересня назвало найдорожчою торговою маркою Apple; його вартість, за версією агентства, становить 100 мільярдів доларів. На другому і третьому місцях опинилися Coca-Cola (60 мільярдів доларів) і Microsoft (54 мільярд а доларів).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук