Форум електронного врядування 451Е

Завод «РЕМА» (вул. Заводська, 31)

Анонси19 жовтня 20171170

10:00 - відкриття

10:30 - Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Чи є електронне врядування в Україні?»

Учасники: Олексій Скрипник, народний депутат України, засновник компанії ELEKS, Ярослав Жукровський, начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області, Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

12:00 - Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Smart City» - запорука ефективної економіки»

Учасник: Кортні Фінгар, головна редакторка fDi Magazine, журналістка Financial Times

14:00 - Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Фонд вам у поміч: де знайти гроші на сміливі проекти?»

Учасниці: Джейн Остовор, Голова економічного відділу Посольства Нідерландів в Україні, Ірина Озимок, керівниця програм місцевого економічного розвитку WNISEF, Ірина Патроник, координаторка Групи муніципального і регіонального розвитку компанії «Делойт» в Україні, Ольга Сивак, начальниця управління інвестицій Львівської міської ради.

16:30 - Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Стратегія України щодо відкритих даних»

Учасниці: Катерина Оніліогву, керівниця напрямку відкритих даних проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», Олена Гунько, координаторка проекту «Відкриті дані» у Львівській міській раді.

18:00 - Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Що змінилось за рік: дослідження ринку е-врядування»

Учасниця: Христина Пейчева, Соціологічна агенція «Фама»

18:45 - Нагородження переможця конкурсу «Візуальний герой парку науки та креативності у Львові» у межах Форуму електронного врядування 451Е

19:00 - Панельна дискусія у межах Форуму електронного врядування 451Е «Зірковий час: українці в космосі»

Учасниця: Надія Адамчук-Чала, включена до складу групи космонавтів України для проходження підготовки до польотів на кораблях системи Space Shuttle, співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. Заблотного

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук