«Форум видавців у Львові» матиме офіційний мобільний додаток

1 вересня в AppStore з’явиться перший офіційний мобільний додаток «Форуму видавців у Львові», повідомляє 11 вересня інформаційний портал Cultprostir.

Над створенням додатку працювала команда, яка спеціалізується на створенні не просто туристичних додатків, а цілих маршрутів пригод, вказано у повідомленні.

У коментарі ZAXID.NET один із розробників аплікації Антон Плавнюк розповів, що ідея створення додатку виникла після неодноразових відвідин Форуму видавців.

«Все просто, я багато разів бував на форумі і мене ніколи не влаштовували їхні програмки, за ними я ніяк не міг нормально спланувати день, довго шукав адреси та заклади. Тому ми з колегами придумали, у співпраці з форумом, створити аплікацію, яка допоможе відвідувачам вчасно потрапити за необхідними адресами, де відбуваються ті чи інші презентації, дати інформацію про гостей, авторів форму та про різні події книжкового свята», – розповів Антон Плавнюк.

Окрім того, він розповів, як саме додаток  «Форуму видавців у Львові» допоможе львів’янам відстежувати події літературного свята на своєму телефоні.

 «Наш додаток - це маршрути, – пояснює Антон Плавнюк, – форум триватиме 4 дні, і всі події цих днів будуть представлені в нашому додатку, як 4 маршрути по закладах та сценах Львова, де відбуватимуться презентації та зустрічі авторів-гостей літературного свята з читачами».

Зі слів розробника,  ідея створення такого додатку з’явилась досить давно, але команду для втілення проекту вдалося зібрати лише взимку. Окрім того, Антон Плавнюк та ще 6 людей планують розробляти й інші додатки, призначення яких – популяризувати туристичний Львів та його події.

«Ми створюємо туристичні додатки, які, однак, пропонують користувачам не просто звичну інформацію про пам’ятки архітектури Львова, а цікаві повноцінні тематичні маршрути. Так, ми плануємо охопити і інші фестивалі, яких у Львові достатньо», – каже Антон Плавнюк. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук