Фракція Радикальної партії заблокувала розпродаж землі у програмі дій уряду

Фракція Радикальної партії заблокувала розпродаж землі у програмі дій уряду
фото UA Info
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка домоглася вилучення норми про вільний продаж землі із Коаліційної угоди

Народний депутат, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк повідомив, що депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка домоглися вилучення із програми дій уряду положення про можливий продаж землі сільськогосподарського призначення.

Про це він в п'ятницю, 12 грудня, заявив у коментарі для Uainfo.

Як повідомив член парламенту, у первинному варіанті програми дій уряд пропонував розробити законопроект "Про ринок земель", що могло спричинити запуск вільного продажу земельних паїв уже найближчим часом. Із цим категорично не погоджувалася Радикальна партія. Але в кінцевому варіанті програми дій уряду замість вищезазначеного закону запропоновано лише зміни до закону "Про оренду землі".

"Хтось прагне сконцентрувати землю в руках великих латифундистів через лібералізацію земельного ринку і зняття мораторію. Закордонні й українські олігархи здатні скупити українську сільськогосподарську землю за безцінь, залишивши українських селян кріпаками. Ми цього не допустимо. Натомість забезпечимо привабливі інвестиційні стимули через гарантії довгострокової оренди, грошову форму орендної плати, реальну оцінку землі, а також здешевлення кредитів для малих та середніх фермерських господарств і агропереробників, розвиток соціальної сфери села, які ми, зокрема, заклали в Коаліційну угоду на етапі її розробки. Земля – стратегічний актив українського народу, і її вартість лише збільшуватиметься. Ми збережемо цей найцінніший ресурс і зробимо так, щоби він працював на громадян України. Це один із наших головних пріоритетів у парламенті 8-го скликання", – вважає Віктор Галасюк.

Як відомо, саме фракція Радикальної партії Олега Ляшка домоглася вилучення норми про вільний продаж землі сільськогосподарського призначення із Коаліційної угоди. Тепер за наполяганням цієї партії відповідну норму не було внесено до програми дій уряду, що дасть можливість захистити інтереси власників паїв – жителів українського села.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук