Франція і Чехія торік найчастіше відмовляли українцям у візах

Натомість найчастіше мультивізи видавали українцям у посольствах і консульствах Нідерландів, Литви, Польщі та Угорщини

Впродовж 2016 року консульства Чехії та Франції суттєво збільшили рівень відмов у візах для українців. Про це пише «Європейська правда» з посиланням на відповідну статистику Єврокомісії.

Зокрема, за даними видання, ставлення Чехії до українських заявників нині близьке до зневажливого.

Рівень відмов у візах у Києві сягнув 7,4% заявників. Якщо рахувати статистику разом із консульством у Львові, то загальний рівень відмов становить 6,5%, що також є абсолютним антирекордом серед шенгенських держав.

Крім того, лише 20% тих, хто звернулися до консульства Чехії в Києві, отримали багаторазову візу, і цей показник помітно впав порівняно з попереднім роком.

Другим антилідером через зростання кількості відмов українцям стала Франція, збільшивши їх рівень з 1,7% у 2015 році до 4,1% торік. Так, 1420 українців отримали від Франції паспорт з відмовами (рік тому таких було лише 569).

«І це – на додаток до вкрай низького рівня мультивіз – ті самі 20,7%, що й у чеського консульства в Києві», – зазначає «Європейська правда».

До слова, торік країни Шенгену встановили новий рекорд з видачі мультивіз для українців.

Повідомляється, що 59,9% від усіх отриманих у 2016 році українцями шенгенських віз, а саме – 817 тисяч, були з можливістю мультив’їзду.

Найчастіше мультивізи видавали тим українцям, які подавали заявки до Нідерландів (82,1%), Литви (78,1%), Польщі (76%) та Угорщини (61,5%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук