Французам не подобається ультрадикал-путиніст Ле Пен

СвітРоман Ганкевич, 15 червня 20140

Дев’ять з десяти французів мають негативну думку про почесного президента французької ультрарадикальної партії Національний фронт Жан-Марі Ле Пена, який захоплюється агресором Путіним.

Такі результати опитування оголосила у неділю французька соціологічна служба BVA на замовлення видання Le Parisien.

«91% опитаних французів негативно ставляться до Жан-Марі Ле Пена і лише 8% респондентів схвалюють дії та промови почесного президента Національного фронту», - йдеться у дослідженні.

Згідно з оцінками соціологів, негативно до Ле Пена ставляться навіть однодумці з ультрарадикальної партії Франції. Описуючи образ Ле Пена, переважна більшість респондентів назвали його негативним. Зокрема, «провокаційним» назвали його 93% опитаних, «агресивним» - 88%, «екстремістським» - 85%, «расистським» - 83 %, «антисемітським» - 81%, «бездарним» - 73% і «демагогічним» - 67%. Водночас більшість опитаних визнали ораторські здібності Ле Пена.

Як повідомляло агентство, Жан-Марі Ле Пен, донька якого Марін керує ультрарадикальною націоналістичною партією Національний фронт, неодноразово висловлював захоплення окупантськими діями Путіна в Україні. Крім того, Ле Пен шокував світ тим, що під час одного з виступів в Марселі висловився за смертельний вірус Ебола, як засіб вирішення проблеми міграції у Європі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук