Французький філософ привезе в Україну виставу про вибори

КультураД.Ц., 1 березня 2019230
Головну роль гратиме сам автор

28 березня у Києві французький філософ Бернар-Анрі Леві покаже виставу «У пошуках Європи». У 2015 році він вже був в Україні з виставою про події на Майдані. Цього року наскрізна тема нової роботи – вибори.

Бернар-Анрі Леві відомий завдяки своїй активній громадянській позиції. Він активно підтримував Майдан, вимагав звільнення українських політв’язнів, багато писав у французьких ЗМІ про Василя Сліпака. Цього разу він покаже у Києві свою новую роботу – «В пошуках Європи».

З цьогорічною прем’єрою Леві вирішив проїхати усі ті міста, в яких показував свою попередню виставу «Готель Європа». Письменник адаптує сценарій нової п’єси для кожного з 20 міст туру: від Барселони до Києва.

«Неможливо стояти осторонь подій, що відбуваються у Європі. В Україні після моєї вистави будуть вибори президента. Я знаю, що вони важливі, адже від них буде залежати подальший курс України на європейській арені. Тому приїду, щоб поговорити з українцями про це зі сцени», – розповідає Бернар-Анрі Леві

«В пошуках Європи» – моновистава. Вони йтиме французькою мовою із субтитрами українською. Головну роль гратиме сам автор.

Дія відбувається у Сараєво. Головний герой – письменник, який

повинен підготувати промову про Європу, її основоположні цінності, її майбутній і теперішній стан. Місце дії – готель, в якому він бував 20 років тому. У кімнаті

лише він, ноутбук та Google.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук