Fujikura. Історія успіху Віталія Карнасевича

Суспільствореклама, 21 квітня 2017, 11:42 1054 0

Один за всіх і всі за одного. Лише так уявляє роботу в команді Віталій Карнасевич – лідер лінії виробництва проводки в компанії Фуджікура. Як бригадир – має забезпечити свою команду усім необхідним для безперебійної роботи. Та нерідко сам стає за конвеєр.

«Сьогодні, наприклад, в нас однієї людини нема, тому я стою на тому кроці. Але навіть якщо є всі, стараюся певні позиції підмотати, допомогти», – сказав Віталій Карнасевич, бригадир лінії виробництва проводки.

Адже для нього лідер – це не лише престижна посада.

«Кожен бригадир у своїй команді є і психологом, і татом, і мамою, і суддею. Кожен працівник підійде до бригадира і буває, що розкаже і про якісь сімейні проблеми. Спочатку коли я прийшов в команду, я сказав, що я ваш бригадир. Можете кликати. І не хвилюйтеся, що доведеться по сто разів звертатись, адже людей потрібно було людей навчити», – поділився Віталій Карнасевич.

Починав Віталій зі звичайного оператора, ще коли завод тільки відкрили. Досвід на схожому виробництві вже мав, тож швидко влився в роботу. Перспективного працівника одразу ж помітило керівництво, призначили бригадиром.

«Я довіряю своїй команді, якщо б я не довіряв і не був впевнений в ній, то в нас не було б таких дружніх стосунків. Я задоволений командою», – додав Віталій.

Хороша команда і достойна зарплата – саме те, що найбільше приваблює на Фуджікурі.

«Виконуєш норми, виконуєш більше, то є премія. Тут досить хороша система преміювання, є бонуси, крім самої зарплати. Головне – мати бажання заробляти. І, звісно, є бажання рости вище. Я не хочу стояти на місці. Але робота цікава, хочеться вивчати щось нове», – розповів Віталій Карнасевич, бригадир лінії виробництва проводки.

Тож Віталій зізнається, що саме з компанією Фуджікура бачить своє успішне майбутнє.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук