Fujikura. Шлях до успіху Ірини Шураєвої

Суспільствореклама, 17 березня 2017, 12:30 2093 0

Ірина на «Фуджікурі» починала працювати звичайним оператором. Помітили її старання і організаторські здібності, тому вже за півроку вона очолила бригаду. Невдовзі обрали головою профспілки підприємства. Тепер Ірина дбає про покращення умов на заводі, які і так серед найкращих в Україні.

«Фуджікура» оплачує повністю проїзд людям і туди, і назад. Також в нас є харчування. Тобто наш благоустрій покращується, вода завжди є, медпункт теж маємо. Ну і звісно заробітна плата – вона вища у порівнянні з іншими підприємствами», – розповіла голова Ради трудового колективу Ірина Шураєва.

Тут дбають і про дозвілля працівників та влаштовують дитячі свята.

«Прийшли діти всіх працівників і тут їм робили свято. Кожної суботи є в нас екскурсії для працівників, але ще плюс одна людина з сім’ї», – додала Ірина Шураєва.

Ірина за фахом фінансист, працювала з бухгалтерією, була і диспетчером в службі таксі. Та на «Фуджікуру» привела цікавість і бажання пробувати щось нове. Зараз вона підтримує новачків, аби вони почувалися тут потрібними.

«Хочеться, щоб люди приходили сюди, щоб підприємство зростало, щоб відкривалися нові заводи, щоб в нас були робочі місця, щоб ніхто не втікав за кордон, а працювали біля своєї сім’ї і в Україні», – сказала Ірина.

Завдяки появі «Фуджікури» на Львівщині зросла конкуренція між компаніями, які готові поборотися за фахівців постійним підвищенням зарплати.

«Деякі компанії це вже зробили. Зокрема та ж «Фуджікура». Кількаразове підвищення зарплати за рік, хоча би раз в квартал. Вони готові платити і платити багато тим людям, які готові багато працювати», – зазначив начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

До кращих результатів працівників мотивує ще й можливість кар’єрного зростання та самореалізації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук