Фундаментальна проблема в Україні – політичні рішення, - політолог

15 жовтня 201112710

«Усі критики з боку дипломатичних кіл, зовнішньополітичних, політичного класу європейців говорять про проблему покарання і процедури, пов’язані з винесенням цього вироку, але дуже обережні стосовно причин», - зазначив 14 жовтня в ефірі шоу «Шустер Live» директор Національного інститут стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, коментуючи процес над Юлією Тимошенко.

А.Єрмолаєв сказав: «Доля Тимошенко – один з яскравих прикладів, що відбувається з людьми, які дуже швидко проходять шлях від бізнесової кар’єри до державної кар’єри. І ця проблема не вирішена до цих пір – корпоратизація держави продовжується».

Експерт зазначив, що фундаментальною проблемою, насправді є не юридичні способи розв’язання ситуації, яка склалася, а «політичні рішення, які ставлять під загрозу національну безпеку». Він нагадав про рішення РНБО, прийняте у лютому 2009 року, в якому крім доручення Генпрокуратурі перевірити правомірність дій прем’єра по газових домовленостях, наводився цілий перелік невиконаних завдань, що призводить до надзвичайно низької енергетичної незалежності України

За словами аналітика, соціологи помічають «стокгольмський синдром по-українськи». «Дані центру «Софія», інші соціологічні опитування показують, що, на жаль, українці стали залежні від долі політиків, яким ірраціонально симпатизують, не розуміючи добре ні їх поглядів, ні їх позиції, ні їх дій», - повідомив Єрмолаєв.

Тим часом, за його словами, політики воліють дискутувати там, де є телекамер більше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук