«Гала Радіо» змінила власника і тепер буде називатися «Радіо ЄС»

ДіДжеї "Гала Радіо" у студії

Радіостанція «Гала Радіо» змінює назву на «Радіо ЄС». Про це в п'ятницю, 16 січня, повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

На засіданні регулятора переоформлено ліцензію компанії на мовлення у зв'язку зі зміною керівника, складу редакційної ради та позивних радіостанції.

«Зараз мовник буде виходити в ефір як «Радіо ЄС»», - зазначено в повідомленні.

Згідно з повідомленням, новий продукт радіостанції буде орієнтований на європейські цінності і незабаром змінить власника.

«Стосовно власника, то ним має стати компанія, яка володіє рядом медіа в Європі, зокрема у Нідерландах, Болгарії, Австрії», - наголошується в повідомленні.

За словами музичного продюсера радіостанції Романа Давидова, який цитується в повідомленні, музика і контент буде виключно європейським. Крім того, у компанії будуть власні кореспонденти в країнах ЄС.

За даними, розміщеними на сайті «Гала Радіо», зміна генерального директора сталася в кінці грудня минулого року. Замість Павла Шилько гендиректором став Богдан Болховецький.

Як повідомлялося, в листопаді 2014 року в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) з'явилося повідомлення, що нідерландська компанія Ad Venture Radio вирішила придбати 99% статутного капіталу ПрАТ «МіраКом Україна», що володіє в свою чергу «Гала Радіо».

За даними видання «Телекритика», новим власником радіостанції стане медіахолдинг RadioCorp Holding BV (Нідерланди).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук