Ганущин назвав політичним переслідуванням запит від адвокатів Януковича

Частина ЗМІ вирішила, що ДБР проводить розслідування проти голови Львівської облради

Ганущин назвав політичним переслідуванням запит від адвокатів Януковича
фото ZAXID.NET
Адвокати Януковича попросили свідчення у Олександра Ганущина щодо подій біля військової частини у Львові під час «Ночі гніву»

Адвокати президента-втікача Віктора Януковича звернулися до нинішнього голови Львівської облради Олександра Ганущина з проханням дати свідчення про обставини блокування у лютому 2014 року військової частини А0284 у Львові. Про це заявив сам Ганущин, назвавши адвокатський запит спробою залякування та політичного переслідування.

У вівторок, 3 березня, Олександр Ганущин повідомив у Facebook про те, що отримав запит від адвоката київської компанії «Авер ЛЄКС» Богдана Біленка з проханням надати свідчення про блокування в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року військової частини А0284 на вул. Стрийській у Львові і спробу захоплення зброї і боєприпасів. Богдан Біленко зазначив, що збирає свідчення як представник екс-президента Віктора Януковича у рамках кримінального провадження про захоплення державної влади, яке ДБР порушило ще 1 квітня минулого року. Це провадження відкрили за заявою самого Януковича.

«Жодній людині, а тим паче президенту-втікачу, не вдасться залякати та вчиняти політичні переслідування активних учасників Революції Гідності, чи це на Євромайдані в Києві чи у Львові»,заявив Олександр Ганущин, коментуючи адвокатський запит.

Грунтуючись на дописі голови Львівської облради у Facebook, деякі львівські ЗМІ зробили висновок (1; 2; 3; 4), що кримінальне провадження відкрили проти самого Олександра Ганущина і що його разом з тодішніми лідерами опозиції безпосередньо звинувачують у захопленні державної влади.

Натомість у наданій Олександром Ганущиним на прохання ZAXID.NET копії запиту, йдеться лише про те, що адвокати Януковича вважають його свідком блокування військової частини у Львові і просять дати свідчення. Такий запит ні до чого не зобов'язує адресата, який може просто відмовити у такому проханні що Олександр Ганущин і зробив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук