Гарна прес-конференція

Говорив літній розгублений політик

БлогиБорислав Береза , 18 грудня 2014 125 1
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Мене тільки що попросили прокоментувати прес-конфереціію ВВХ. Мені пресі-конференція сподобалася. Путін нервував, смикався, викручувався, брехав, уникав відповідей і втрачав думку. Це сподобалося.

Як його "дістало" запитання українського журналіста Романа Цимбалюка мені дуже сподобалося. А принт на светрі українського патріота доставив масу задоволення. Те, що Вова читав з папірця і не міг чітко прочитати, наштовхнуло на думку про те, що він відчуває не просто невпевненість, але і розгубленість.

Ми побачили сьогодні не мачо, який завжди був хорошим оратором і прекрасним маніпулятором громадської думки, а старого розгубленого літньогополітика який виправдовується, вивертається, перебуває у невизначеності і який усвідомлює, як багато він втратив й те, що від нього нічого не залежить. Все це мені сподобалося. Так що хороша пресуха вийшла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Гайдамака 18 грудня 2014, 19:07

  "...Ми побачили сьогодні ... старого розгубленого літнього політика..."
  Я б додав, що в нього вже й глухота чи склероз розвивається, він не почув чи забув питання Цимбалюка "Сколько уже убито российских солдат на Донбассе?", питання Собчак про офіційну брехню брехню рос. телебачення і "распятых мальчиков" і т.д.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук