Гавриш: Євразійського економічного співтовариства не існує

Марта Кривецька, 17 грудня 20115890
Гавриш: Євразійського економічного співтовариства не існує
фото timer.od.ua
Степан Гавриш

Колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш вважає, що Євразійське економічне співтовариство є міфом. Про це він сказав в ефірі телекомпанії «5 канал» 16 грудня.

«ЄврАзЕС немає. Це міф, що нам усвідомлено нав'язують і не тільки нам - і європейцям - для того, щоб увесь час мати можливість торгуватися. ЄврАзЕС не існує і існувати не буде найближчим часом», - сказав екс-перший заступник секретаря РНБО.

На думку Гавриша, не можна створити який-небудь сучасний економічний союз без розрахунку його потенційного впливу на світові ринки, а створювати штучні ринки для потреб окремих країн неможливо.

Нагадаємо, депутат Верховної Ради, член фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Анатолій Гриценко допускає, що входження України в ЄврАзЕС може призвести до розколу країни.

Україна має намір брати участь у засіданні міждержавної ради Євразійського економспівтовариства в Москві (Росія) 19 грудня як спостерігач.

Раніше Янукович назвав інтригами дискусію про можливе відвідування ним засідання міждержавної ради ЄврАзЕС 19 грудня.

ЄврАзЕС - міжнародна організація, створена з метою формування загальних зовнішніх митних кордонів держав, що входять до неї, вироблення єдиної зовнішньоекономічної політики, тарифів і цін загального ринку.

До її складу входять Росія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан і Узбекистан, а Україна з 2002 року є спостерігачем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук