«Газпром» хоче поставляти газ на Донбас за окремим контрактом

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 22 квітня 20151150

Російський «Газпром» пропонує провести спеціальні переговори про можливість укладення окремого прямого контракту на поставку газу на південний схід України (Донецька і Луганська області), куди компанія вже поставила 555 млн куб. м газу на суму $174 млн 200 тис.

«Єдине питання, яке є проблемним (у відносинах з Україною), пов'язане з поставками газу на південний схід. З початку року, станом на 21 квітня, «Газпром» направив споживачам південного сходу 554600000 куб. м газу. Сума заборгованості «Нафтогазу» за ці поставки досягла $174 200 000. Це питання має стати предметом спеціальних переговорів, і думаємо, що доцільно розглянути можливість укладення окремого прямого контракту «Газпрому» на поставку газу на південний схід», – заявив керівник «Газпрому» Олексій Міллер журналістам, повідомляє «Интерфакс».

Міллер також повідомив, що передоплата, отримана від "Нафтогазу України" за квітневі поставки, з урахуванням залишку від передоплати за березень, склала $75 млн 850 тис. За дві декади квітня за заявками «Нафтогазу» поставлено 180 млн 700 тис. куб. м газу.

«Всі спірні питання, за винятком заборгованості за газ, поставлений «Нафтогазу» минулого року, вирішені. Поточні поставки газу регулюються виключно чинним контрактом від 2009 року. Знижка на газ, надана урядом РФ, і рішення не пред'являти штрафи за умовою «бери або плати» не вимагають підписання будь-яких додаткових документів», – наголосив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук