«Газпром» винен Україні вже понад 2,6 млрд доларів за рішенням «Стокгольма»

Тільки сума компенсації, яку «Газпром» повинен заплатити, вже перевищує 110 млн доларів

ЕкономікаАндрій Стець, 25 вересня 20183190
Штраф російського «Газпрому» досяг вже 110 млн доларів

Штраф російського «Газпрому» за невиконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі проти «Нафтогазу України» досяг вже 110 млн доларів.

Про це на прес-конференції заявив головний комерційний директор «Нафтогазу України» Юрій Вітренко, повідомляє «Укрінформ».

«За нашими розрахунками, тільки сума компенсації, яку «Газпром» повинен нам заплатити, вже перевищує 110 млн доларів», - заявив Вітренко.

Так, «Газпром» вже повинен сплатити на користь України більш ніж 2,6 млрд доларів.

Вітренко також наголосив, що із загальної суми виграшу в 4,6 млрд доларів Україна частину вже покрила за рахунок постачання газу з Росії. Премії керівництву були виплачені на цю частину.

«З 4,6 млрд доларів ми вже отримали частину у вигляді газу. Премії були виплачені тільки на ту частину, яка вже була отримана», - прокоментував головний комерційний директор.

Нагадаємо, 13 вересня у Швеції апеляційний суд скасував тимчасове призупинення рішення Стокгольмського арбітражу і підтвердив зобов'язання російського монополіста компанії «Газпром» заплатити НАК «Нафтогаз» понад 2,6 млрд доларів у справі щодо транзиту газу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук