Генконсульство Росії у Львові нічого не планує на 22 червня

21 червня 20115721

Генконсульство Росії у Львові не планує жодних заходів у місті 22 червня з нагоди дня початку Великої Вітчизняної війни.

"Ми цього не плануємо", - повідомив генконсул Росії у Львові Олег Астахов, повідомляє "Українська правда".

Він також зазначив, що до консульства не надходило ніяких звернень, пов'язаних з можливим проведенням будь-якими російськими організаціями заходів, приурочених до цієї дати.

Зазначимо, під час святкування Дня перемоги у Львові відбулися численні сутички. Зокрема, у російських дипломатів по дорозі до Пагорба слави у Львові відібрали і розтоптали вінок, який Астахов мав намір покласти на військовому кладовищі.

Нагадаємо, громадські організації Комітет «Євреї проти антисемітизму», «Євреї проти Гурвіца», інші громадські організації та партії мають намір провести 22 червня у Львові на пагорбі Слави антифашистський мітинг.

Президія Асоціації єврейських організацій і громад України (Ваад України) офіційно заявляє, що громадські організації, які називають себе "Євреї проти антисемітизму" та "Євреї проти Гурвіца" і планують провести у Львові 22 червня "антифашистський" мітинг, не представляють ані єврейську громаду України, ані єврейську спільноту Одеси, і не мають жодного морального права говорити від імені євреїв України.

Водночас у Львові створюють громадський комітет проти провокацій на історичному ґрунті.

Крім того, Львівська міська рада підготувала позов до суду, аби заборонити масові заходи 22 червня, оскільки у місто вже надійшло дві заявки на проведення масових заходів у однаковий час і одному місці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук