Генштаб може змінити оформлення виплат винагороди за участь у бойових діях

Генеральний штаб Збройних сил України може змінити оформлення виплат винагороди військовослужбовцям за участь у бойових діях, повідомив у понеділок, 8 лютого, його начальник Віктор Муженко після зустрічі із військовими аташе акредитованих в Україні дипломатичних представництв.

«Ніхто не відміняв питання виплати “бойової тисячі”, йдеться про виплату щодоби за участь безпосередньо в бойових діях. Якщо дійсно є участь у бойових діях, проводяться відповідні активні заходи – тоді йдеться про виплату цієї “бойової тисячі”, є відповідна процедура нарахування цих грошей», – зазначив начальник Генштабу, якого цитує УНІАН.

«Наскільки є об’єктивний підхід до виплати цієї (винагороди за участь у бойових діях) – це вже великий знак питання. Тобто, зараз іде в тому числі напрацювання самої процедури можливих змін в оформленні цієї “бойової тисячі”», – заявив він.

Також, за словами Муженка, на сьогодні проводиться низка заходів щодо підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців.

За даними Міноборони, за безпосередню участь в бойових діях після видання бойового наказу військовослужбовцям виплачується додаткова винагорода у розмірі 1 тис. грн за кожну добу такої участі.

«Безпосередня участь у бойових діях — це виконання військовослужбовцями військової частини бойових завдань в умовах безпосереднього зіткнення з противником, виконання завдань ракетними військами та артилерією з вогневого ураження противника під час контрбатарейної боротьби; участь у веденні оперативної розвідки, здійсненні польотів у район проведення АТО та контррозвідувальне забезпечення військових формувань та правоохоронних органів у районі АТО в умовах безпосереднього зіткнення з противником», – пояснювали у відомстві.

Виплата зазначеної нагороди здійснюється на підставі підтвердження штабу АТО, бойового наказу, журналу бойових дій, бойового донесення та наказу командира військової частини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук