Генштаб відпрацьовує механізм озброєння всіх військовозобов'язаних України у випадку війни

Генштаб відпрацьовує механізм озброєння всіх військовозобов'язаних України у випадку масштабного вторгнення. Про це повідомляє прес-служба відомства.

У Генштабі заявляють, що всі військовослужбовці, які звільняються з лав армії зараховуються в оперативний резерв першої черги, та з початку поточного року з резервістами вже почали цикл навчань.

«Генеральним штабом Збройних Сил України опрацьовується механізм озброєння всього військовозобов'язаного населення України у разі масштабної збройної агресії противника. У кожному військовому комісаріаті створюються загони оборони. Комплектуються ці загони резервістами і військовозобов'язаними, в першу чергу, на добровільній основі. Офіцерські та сержантські посади ми пропонуємо зайняти військовозобов'язаним запасу, представникам громадських патріотичних організацій», - йдеться в повідомленні.

Усі військовослужбовці, які звільняються з військової служби під час мобілізації, зараховуються до військового оперативного резерву першої черги. З початку 2016 року ми розпочали цикл навчань із цими резервістами у бойових військових частинах. Генеральним штабом Збройних Сил України опрацьовується механізм озброєння усього військовозобов’язаного населення України у випадку масштабної збройної агресії противника. У кожному військовому комісаріаті створюються загони оборони. Комплектуються ці загони резервістами та військовозобов’язаними, в першу чергу, на добровільній основі. Офіцерські та сержантські посади ми пропонуємо зайняти військовозобов’язаним запасу, представникам громадських патріотичних організацій. Підготовка цих загонів здійснюється на зборах протягом двох років. З цього тижня розпочинається новий цикл зборів. Загони виконують завдання виключно за територіальним принципом! Кожен громадянин, який не був призваний за мобілізацією, але бажає взяти участь у захисті Батьківщини, може звернутися до військового комісаріату, щоб пройти підготовку у складі таких загонів. Комплектування здійснюється громадянами України віком від 20 до 60 років незалежно від статі. Відео на YouTube: youtu.be/QtB-XuGtYvc

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 5 липня 2016 р.

Готувати ці загони будуть на зборах протягом двох років, загони виконують за територіальним принципом.

У Генштабі зазначили, що кожен громадянин, який не був призваний під час мобілізації, але бажає взяти участь у захисті Батьківщини, може звернутися до військового комісаріату, щоб пройти підготовку в складі таких загонів. Комплектування здійснюється громадянами України віком від 20 до 60 років незалежно від статі.

Нагадаємо, що сьогодні президент України Петро Порошенко затвердив новий однострій та погони для українських військових.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук