Герой України: Мовний закон – наступ на незалежність

Марта Кривецька, 5 липня 20128002
Герой України: Мовний закон – наступ на незалежність
фото tsn.ua
Левко Лук’яненко

Закон про засади державної мовної політики спрямований на розкол Української держави. Нинішня українська влада під керівництвом Москви продовжує русифікацію України.

Про це в ефірі «5 каналу» зазначив Герой України, дисидент, громадський діяч Левко Лук’яненко.

«Немає сумніві, що цей закон спрямований на те, щоб розколювати суспільство. Та ми маємо факт, українська нація – це постгеноцидна, постколоніальна нація. Росія 340 років мордувала Україну і русифікувала. І та п’ята московська колона, що існує в Україні під керівництвом Москви, власне, продовжує русифікацію. Цей закон підводить законодавчу базу під антиукраїнську русифікаторську діяльність п’ятої московської колонії», – заявив Лук’яненко.

«Проблема мови – це проблема збереження української нації, це надзвичайно важливо. І тому я не дивуюсь російським шовіністам, які, власне, вчинили цей наступний крок, бо вони постійно роблять… Цей закон є частиною російського наступу на українську незалежність», – зауважив він.

Нагадаємо, 3 липня Рада прийняла закон «Про основи державної мовної політики», який розширює сферу застосування російської мови. За цей закон проголосувало 248 депутатів.

Після прийняття скандального мовного законопроекту, у відставку подав віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко, а голова Верховної Ради Володимир Литвин просить народних депутатів прийняти  і його відставку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук