Гігантська панда покинула список вимираючих видів

СуспільствоАндрій Стець, 5 вересня 20167630
Гігантська панда покинула список вимираючих видів
фото AFP
Тільки на території Китаю зареєстровано 1864 панд, що живуть в дикій природі

Міжнародний союз охорони природи змінив статус великих панд у Червоній книзі з «вимираючого» на «уразливий». Про це йдеться у повідомленні Світового фонду дикої природи (WWF ).

Перепис великих панд, проведений з 2004 по 2014 рік, показав збільшення чисельності цих тварин на 17%.

«Впродовж більш 50 років велика панда була найулюбленішим символом збереження земної кулі, а також символом Всесвітнього фонду дикої природи. Відновлення популяції панди показує, що, коли наука, політична воля і місцеве населення діють спільно, ми можемо зберегти дику природу, а також поліпшити біологічне різноманіття», — заявив генеральний директор WWF Марко Ламбертіні.

Тільки на території Китаю сьогодні зареєстровано 1864 панд, що живуть в дикій природі.  

«Те, що панди тепер на крок далі від вимирання - це захоплюючий момент для всіх прихильників збереження світу диких тварин і середовища їх проживання», – зазначив Ламбертіні.

В той же час, інші види тварин, навпаки, перебувають під зростаючою загрозою зникнення. Серед них — східна горила, яка «знаходиться всього в одному кроці від вимирання, в основному завдяки браконьєрству», — повідомляють в організації.

Зазначимо, що у 1961 році велика панда стала емблемою Всесвітнього фонду дикої природи.

Емблема WWF. Фото worldwildlife

Логотип розробив один із засновників організації, натураліст і художник сер Пітер Скотт, який побачив панду Чі-Чі, привезену в лондонський зоопарк з Китаю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук