Гладиш «мав в носі» Партію регіонів, - Писарчук

17 лютого 201111026

Голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук заявив, що голова Львівської міської організації ПР Ігор Гладиш «мав в носі» Партію регіонів, водночас заперечивши існування конфлікту між ним та Гладишем.

«Він вас дезінформує. В мене немає ніякого конфлікту з ним. Я його знайшов, рекомендував, і несу відповідальність перед партійною організацією за свою рекомендацію – тільки й всього», - сказав Петро Писарчук у коментарі для ZAXID.NET 17 лютого.

«Немає в мене ніякого конфлікту з Гладишем. Задрібненький він чоловік, щоб я з таким чоловіком конфліктував», - додав Писарчук.

За словами голови ЛОО ПР, партійці незадоволені роботою Ігоря Гладиша на посаді голови міського осередку партії і хочуть виправити ситуацію. «Власне кажучи, я про це Гладишу і сказав, він щось не зрозумів і почав там робити якісь такі немудрі заяви», - пояснив Писарчук, водночас вказуючи на те, що Ігор Гладиш мав би не ігнорувати засідання ради партії, як він це робив останнім часом, а переконувати однопартійців у своїй точці зору.

«Він не проводив роботи взагалі. Він став депутатом (Львівської міської ради – ред.), почав здавати партію, вирішувати свої шкурні інтереси – от і вся його партійна позиція. А партію він мав в носі», - наголосив головний «регіонал» Львівщини.

Щодо звинувачень, що сценарії партійних конференцій заздалегідь прописані Петром Писарчуком, озвучених Гладишем у заяві від 14 лютого, сам голова обласного осередку ПР вказав насамперед на те, що він свого часу «пропхав» кандидатуру Ігоря Гладиша на посаду керівника міського осередку партії, від якої партійна конференція була не в захваті, бо хотів, щоб міським осередком керувала людина нової формації.

«А сьогодні вже пан Гладиш тириндить, що я щось там прописую. Та він вже півроку голова, нехай він прописує!», - зазначив Писарчук.

Водночас керівник ЛОО Партії регіонів сказав, що зробив велику помилку щодо Гладиша і що той не готовий до того, щоб згуртовувати навколо себе людей.

Як відомо, на початку лютого голова львівської міської організації ПР Ігор Гладиш повідомив про те, що 5 лютого голова ЛМО партії Петро Писарчук закликав його написати заяву про звільнення. «Він свідомо сприяє розколу серед "регіоналів" у Львівської області", - заявив Гладиш. Водночас 7 лютого ЛМО Партії регіонів відмежувалася від заяв свого голови. На засіданні 14 лютого ЛМО ПР одноголосно прийняла рішення скликати партійну конференцію Львівської міської організації Партії регіонів на 26 лютого 2011 року, аби поставити в конфлікті крапку.

У коментарі для ZAXID.NET 15 лютого екс-голова Львівської ОДА, народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль висловив переконання, що конфлікт між Петром Писарчуком та Ігорем Гладишем шкодить іміджу Партії регіонів у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Unique 17 лютого 2011, 12:40

  Сергій і Руслан члени партії регіонів Тебе на майдани голод пожене. Ти ж працювати будеш більше. А споживати - набагато менше. І будеш вибирати, за що платити : за хавчик чи за компослуги. Можна буде щось одне. Або-або. Я не думаю, що ти навчишся не їсти, але працювати. В принципі - Азарій дає вам можливість попробувати ...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Unique 17 лютого 2011, 12:39

  Писар "...президента на наступних виборах ..." Ви надієтеся на якісь вибори ? Екзотична наївність. Вами обрані тепер Україну мають в носі. Разом із Вами. І виборами ...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Unique 17 лютого 2011, 12:35

  "... почав здавати партію, вирішувати свої шкурні інтереси – от і вся його партійна позиція. А партію він мав в носі..." Ну це ж стосується ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ депутатів усіх рівнів. Тому що саме таким і був закон про вибори місцевого самоврядування. Як і переформатування Верховної Ради України. Тому на місцеві вибори ніхто із розумних не ходив. І тому до місцевих органів влади ніхто із розумних не балотувався і балотуватися не міг. З одного боку - закон цього не допускав - стовідсотково і гарантовано !!!, - з іншого - із морально-етичних міркувань: ознайомившись із списками кандидатів у депутати та мери, ніхто із здорових не зміг би дозволити собі перебування на одному гектарі із такою публікою. Це ж потім сусіди вітатися перестануть і в пащеку плювати будуть ... Ось і вся правда про місцеві ради. Як воно є...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук