Гнатів хоче збільшити фінансування на ремонти доріг Львівщини

Оксана Панчишин, 17 серпня 201396611
Гнатів хоче збільшити фінансування на ремонти доріг Львівщини
фото zaxid.net
Микола Гнатів

Начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Микола Гнатів заявив про намір домовитися про збільшення фінансування ремонтів доріг у Львівській області з боку держави.

«Ми сьогодні з керівництвом області працюємо над тим, щоб на Львівщину, враховуючи дійсно непросту ситуацію на дорогах, збільшили фінансування. Я сподіваюся довести фінансування, і є таке сьогодні бачення Укравтодору, до рівня 200-220 млн грн», – зазначив Микола Гнатів у коментарі для ZAXID.NET.

Цього року передбачене фінансування Львівської області, за словами начальника обласної Служби автодоріг, становить 182 млн грн. «Поступлення коштів йде строго за графіком, який затверджується Міністерством фінансів, приблизно рівномірно за півріччями. Так що вважайте, що ми за перше півріччя використали половину цих коштів», – пояснив Микола Гнатів.

Водночас на запитання щодо розкрадання коштів дорожниками начальник Служби відповів: «Дорожня галузь сьогодні перебуває під пильним оком правоохоронних органів, прокуратури, КРУ. В нас буквально вчора завершила роботу Державна фінансова інспекція. Так, в нас є певні порушення. В нас є дуже багато об’єктів; десь є помилки в розрахунках, десь є в підрядників певні проблеми. Ми завжди після таких аудитів проводимо серйозний аналіз; якщо це дійсно підтверджується фінансовою інспекцією, то підрядники повертають кошти в державний бюджет».

Зазначимо, що, окрім цього, Микола Гнатів пояснив, що поганий стан доріг Львівщини у порівнянні з сусідніми областями почасти пояснюється більшою протяжністю мережі.

Запрошуємо вас ознайомитися з повним текстом чат-конференції Микола Гнатіва на ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук