Годі Європі йти на повідку в Путіна – міністр фінансів ФРН

СвітЛюбко Петренко, 4 березня 20164480
Годі Європі йти на повідку в Путіна – міністр фінансів ФРН
Вольфґанґ Шойбл

Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле (Wolfgang Schäuble) висловив упевненість, що Європейський Союз повинен давати рішучу відсіч на шантаж російського президента Володимира Путіна. «Годі нам йти на повідку в Путіна, котрий має на меті послабити Європу», – заявив Шойбле, виступаючи в Лондонській школі економіки і політичних наук під час свого візиту до Великої Британії.

За словами німецького міністра, Путін бачить загрозу в єдиній європейській соціально-демократичній моделі і намагається змусити окремі держави ЄС діяти один проти одного, відстоюючи свої національні інтереси. «Кремль турбує зовсім не розширення Євросоюзу і НАТО, а той факт, що Європа реалізує свою концепцію "м'якої сили" поблизу кордонів з Росією», – цитує слова Шойбле інформаційне агентство Reuters.

Німецький міністр уточнив, що йдеться про зовнішньополітичну стратегію, яку реалізовують  країни-члени ЄС при спілкуванні з державами-партнерами. «Ця стратегія ґрунтується на отриманні бажаних результатів шляхом переконання і виклику симпатії», – зазначив він.

«Ось чому Путін намагається послабити Європу, розділяючи нас і спонукаючи мислити виключно у вузьких національних рамках. Ми не повинні грати йому на руку», – висловив переконання Шойбле.

Раніше він активно підтримував ідею створення загальноєвропейської армії і наполягав на тому, що криза з мігрантами повинна призвести до посилення спільних дій ЄС у кризових регіонах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук