<

Голландська компанія розпочне будівництво індустріального парку у Львові вже наступного року

Головні новини за 16.06Ірина Данилів, Ірина Ващишин, 16 червня 2015, 14:45 1936 0

Сьогодні, 16 червня, конкурсна комісія Львівської міської ради оголосила переможця конкурсу з будівництва Індустріального парку у Львові. Ним стала компанія «Сіті Парк Львів», яка є дочірньою структурою голландської компанії «СТР».

У п’ятницю, 19 червня, під час сесії міської ради депутати можуть проголосувати за відповідний проект ухвали про будівництво індустріального парку у Львові в мікрорайоні Рясне-2. А будівництво цілком може розпочатися вже наступного року.

Як повідомляв ZAXID.NET, на конкурс про будівництво індустріального парку у Львові, який було оголошено в травні 2015 року, зголосилась лише одна компанія – «СТР» (Нідерланди). Проте, як запевнила начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак, це не суперечить законодавству.

За словами Сивак, раніше зацікавлення виявляла ще харківська фірма, проте так і не подала заявку. Натомість, голландська компанія вже має досвід реалізації таких проектів у Східній Європі, наприклад, у Словаччині та Чехії.

Начальник управління також розповіла, що для старту проекту тепер необхідно затвердити технічну документацію і місто повинно виконати свою частину зобов’язань – підвести інфраструктуру, як то газ, електроенергію до ділянки. Для цього в міському бюджеті передбачено 10 млн грн.

«Ми виконаємо свої зобов’язання, а інвестори планують розпочати будівництво вже наступного року. Згідно з бізнес-планом компанії «СТP», вони планують вкласти близько 50 млн євро, а також залучати кошти підприємств, які будуть в майбутньому працювати на території індустріального парку», - розповіла Ольга Сивак.

В мерії наразі не знають, які саме компанії готові перенести виробництво на український ринок, проте, як розповіли чиновникам представники інвесторів, вони планують, що у львівському індустріальному парку буде розташовано приладобудування, деревообробка та логістичні склади.

Індустріальний парк буде розташований у межах промвузла «Рясне-2», обмежений вул. Шевченка, територією головного конструктивного бюро ВАТ «Автонавантажувач», проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу. Фактична площа території становить 23,513 га (з проїздами та коліями), з яких 22,6 га – площі земельних ділянок. Індустріальний парк створюється на термін не менше 30 років з можливістю пролонгації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук