Голландці зголосилися збудувати у Львові перший в Україні індустріальний парк

Головні новини Львова за 10.06Оксана Лабойко, 10 червня 2015, 13:20 7557 0

Індустріальний парк у Львові – перший в Україні – зголосилися будувати голландці. Сьогодні, 10 червня, Львівська міськрада розкрила конкурсні пропозиції з вибору керуючої компанії індустріальним парком «Рясне-2». На конкурс подався лише однин претендент, та, як запевнила начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міської ради Ольга Сивак, це не суперечить законодавству.

«Конкурс був абсолютно відкритий. На жаль, ми отримали тільки одну заявку. В нас було ще одне зацікавлення української фірми з Харкова, але ця фірма не зголосилася. Втім, голландська компанія CTP, яка подала свою заявку, – це дуже серйозна компанія. Вона має великий й успішний досвід реалізації таких же проектів у Східній Європі, Голландії», – зазначила Ольга Сивак.

Щоб вивчити пропозицію голландців, конкурсна комісія взяла перерву до 16 червня. Сам індустріальний парк, згідно з проектом, матиме 24 гектари, які інвестор зможе забудувати торгово-виробничими площами, якими саме – він визначатиметься уже після перемоги в конкурсі. Та у міській раді переконані, що цей індустріальний парк дозволить залучити до Львова такі компанії, як Bosch, Siemens, Lego.

«Переговори з голландцями тривали майже 4 роки і це великий успіх для всієї України, що вони хочуть взятися за цей проект. Коли ми вперше зустрілися з представником цієї компанії, я тоді ще очолював управління інвестицій міської ради, він задав мені три запитання: скільки коштує у нас робоча сила, яка відстань від Львова до кордону і які перспективи вступу України в ЄС? Вони довго думали, але цей проект є найкращим свідченням того, що інвесторів цікавить Україна, навіть попри нестабільну економічну ситуацію і військові дії. Якби голландці не були впевненими, що зможуть залучити під свій проект потужних виробників, вони б ніколи за нього не бралися», – наголосив народний депутат України Сергій Кіраль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук