Голодні ігри...

БлогиІрина Подоляк , 12 квітня 2019 923 2
Ірина Подоляк
Народна депутатка України, «Самопоміч»

Це все, що ви бачите у цих виборах – звичайні політтехнології. Від реальних осіб, які діють, спілкуються з іншими, ухвалюють рішення, нема нічого. Лиш час від часу, у кризових ситуаціях прозирає на хвилину реальне «обличчя», яке ми хочемо бачити у одного, або воліємо не помітити у іншого.

Телевізор втюхуює нам віртуальні образи політиків – створені, зрежисовані. У телевізорі грають ролі всі учасники у 99,9% , а ведучі шоу у 99,9% маніпулюють, і це не має нічого спільного з журналістикою, і це стосується всіх телеканалів України без виключення, де є політшоу.

Брешуть на свою користь, грають голосом, поглядом, жестами всі, відповідно до вибраної стратегії кампанії, а ми – пасивні учасники цього reality-show. Роблять усе, щоб вигідніше себе продати виборцю і підуть з точки зору моралі на все.

Варто розуміти важливість побудови і належного фінансування Суспільного мовника і дивитись тільки міжнародні інформаційні випуски, культурологічні чи спортивні програми і добрі фільми, бо інакше вам будуть розказувати і пояснювати, що з вами відбувається, і як ви маєте почуватися всередині країни, і ви у це повірите)))

Найбільше, що мене вражає у політиках – це тотальна брехливість, жадоба влади і відсутність гідності. Цього по ТБ не показують.

P.S. Про всяк випадок, щоб відповідати накинутому образу, рукавички білі, але не бальні, а для роботи. Закупила пачку.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук