Голосування за петицію про вільне володіння зброєю перевірять в Адміністрації президента

Голосування за петицію про вільне володіння зброєю перевірять в Адміністрації президента

Електронна петиція про вільне володіння зброєю у п’ятницю, 4 вересня набрала 25 тис. голосів. Інформація про початок розгляду петиції буде оприлюднена протягом трьох робочих днів. Про це на сторінці в Facebook написав заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків.

Шимків повідомив, що «протягом цих днів ми вивчаємо технічні параметри, як збиралися підписи, хто голосував, чи відповідають зареєстровані підписи закону, чи не мали місце технічні маніпуляції, тощо».

«Електронна петиція, як один з інструментів електронної демократії, це інструмент донесення суспільно-значущих питань до лідерів країни, політиків, місцевого самоврядування, парламентаріїв. Петиція починає діалог для вирішення поставлених і підтриманих суспільством питань. Це не інструкція до виконання, це не однозначно «так» або «ні». – це початок демократичного обговорення для знаходження рішення. Пам’ятаємо, що 25 тис. – це вже серйозна суспільна вибірка, але в країні живе більше 40 млн громадян і альтернативні точки зору також мають право на те, щоб бути почутими. Ми повинні навчитися цивілізованим методам демократичного процесу», – написав Шимків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук