Голова ДФС підтвердив, що має дві квартири у Лондоні

Голова ДФС підтвердив, що має дві квартири у Лондоні
Роман Насіров

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров розповів, що є дві квартири у Лондоні, у яких він жив, коли навчався і працював в Англії від 2001 по 2007 рік. Про це він заявив у програмі «Лівий берег із Сонею Кошкіною», яка вийшла на «24 каналі».

«Дивіться, всі знають, я це ніколи не приховував, від 2001 по 2007 рік я навчався і працював в Англії. Цілком законно. Оплачував там всі податки, десь, природно, я жив, чимсь я займався», – заявив він.

За його словами, спочатку він мав студентську візу, а потім у нього була робоча віза. Він також розповів, що в обох квартирах був зареєстрований в українському посольстві.

«В обох квартирах, чого я не приховував, я завжди був зареєстрований прямо в українському посольстві, чого багато хто не робить. Але я, як чесний громадянин, перебуваючи на проживанні в іншій країні, там був зареєстрований, ніколи цього не приховував», – заявив Насіров.

Він також сказав, що вважає оприлюднену у ЗМІ інформацію про його незадекларовану лондонську нерухомість чорним піаром.

«Що починається з недавнього часу? Я б називав це чорним піаром. Я думаю, ви дуже добре знаєте, що таке чорний піар, і коли він з’являється в нашій країні», – заявив голова ДФС.

Нагадаємо, раніше звільнений з посади заступника голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук заявив, що керівник відомства Роман Насіров володіє квартирою в Лондоні.

Згідно із затвердженою формою подачі декларації про доходи, Насіров був зобов’язаний надати інформацію про все майно, «що перебуває у власності, в оренді чи в іншому праві користування декларанта». Проте у декларації чиновника за 2014 рік у відповідному розділі стояти прочерки.

Пізніше журналісти відшукали у голови ДФС Насірова ще одну квартиру в Лондоні, яка не вказана у його декларації про доходи за 2014 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук