Голова ЛОДА просить перевірити Дмитра Штикала на профпридатність

СуспільствоVolodymyr Balyta, 29 травня 20142811

Голова ЛОДА Ірина Сех звернулася до голови Державної екологічної служби України Михайла Казимира з проханням розглянути відповідність займаній посаді начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області – головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Львівщини Дмитра Штикала.

У своєму листі Ірина Сез зазначає, що державна екологічна інспекція у Львівській області не забезпечує виконання покладених на неї завдань щодо екологічної безпеки та не вживає заходів щодо вирішення проблем області.

«У зв’язку з неналежним контролем за дотриманням природоохоронного законодавства, зокрема, в частині утворення стихійних сміттєзвалищ, у районах області у травні цього року виникла повінь, у значній мірі через засмічення русел річок, яка заподіяла значні матеріальні збитки для народного господарства області», – пише у своєму листі голова Львівської ОДА.

Ірина Сех наголошує, що «ЛОДА просить розглянути питання про відповідність займаній посаді Дмитра Штикала, який не забезпечив виконання завдань і функцій, які покладаються на Державну екологічну інспекцію у Львівській області».

Нагадаємо, що Дмитро Штикало очолив відомство у березні 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук