Голова Львівської облради відреагував на від’єднання Галичини

Володимир Балита, 29 листопада 2011618963
Голова Львівської облради відреагував на від’єднання Галичини
Олег Панькевич

Заяви про відокремлення Галичини можна трактувати як злочин проти держави, як посягання на територіальну цілісність та недоторканість України. Про це заявив голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, коментуючи висловлювання депутата від Партії регіонів Юрія Болдирєва.

«Такі злочини, - зазначив Олег Панькевич, - мали б суворо каратися. Але я не сподіваюся, що в сучасних умовах можна очікувати адекватної реакції СБУ та інших правоохоронних органів на такі сепаратистські антидержавні  заклики. Припускаю, що такі заяви санкціоновано центральною владою», – наголосив голова облради.

За словами Панькевича, подібні висловлювання звучали і від інших високих державних посадовців – Табачника, Колесніченка та інших. «Однак вони не те що не були покарані, а й далі, як зокрема міністр Табачник, перебувають на високих посадах і продовжують свою деструктивну діяльність», – додав голова облради.

«Технологію розколу країни неодноразово використовували за 20 років незалежності України. Зокрема, пригадуєте карту України з поділом держави на три сорти, яку малювали московські політтехнологи в штабі Януковича у 2004 році? Очевидно, з наближенням виборів такі заяви звучатимуть все частіше. Партія регіонів втрачає електорат, передусім у тих областях, які її підтримували. Ми є свідками акцій протесту проти чинної влади, причому вимоги протестувальників мають не лише соціальний, а й політичний характер. Аби завоювати прихильність виборців, намагатимуться підкупити їх такими сумнівними заявами. Однак, я вважаю, що реакція буде протилежною», - додав голова Львівської обласної ради Олег Панькевич.

Нагадаємо, 25 листопада депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв закликав позбутись Галичини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук