Голова МЗС оголосив про завершення формування керівництва Українського інституту

Головою інституту став Володимир Шейко, екс-керівник мистецьких програм British Council

КультураРоман Ганкевич, 10 травня 20184660
Директором Українського інституту обрали Володимира Шейка, а головою наглядової ради - Ірину Подоляк

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про обрання генеральним директором Українського інституту Володимира Шейка, а головою наглядової ради інституту - Ірини Подоляк. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у середу.

«Кілька днів тому вперше мав задоволення зустрітися з членами наглядової ради Українського інституту. Вітаю Володимира Шейка з перемогою в конкурсі на генерального директора, а Ірину Подоляк - з обранням головою Наглядової ради Інституту», - написав міністр.

Павло Клімкін заявив, що перед командою інституту поставлене амбітне завдання: щоб Український інститут відбувся, як свого часу відбулися Британська рада або Гете-Інститут. «Щоб Україну бачили і впізнавали в світі, щоб наша країна закріпилася в масовій свідомості іноземців емоційно, на рівні художніх образів і духовних асоціацій», - написав він.

За словами голови МЗС, досягнення цієї мети залежить від спільної роботи команди Інституту, команди МЗС України, наглядової ради, українських посольств, професійного співтовариства, ЗМІ та інших людей та інституцій залучених в процес.

Раніше, 7 травня Павло Клімкін на зустрічі з наглядовою радою Українського інституту поставив завдання щодо розвитку цієї структури.

Як повідомлялося, в червні 2017 року Кабінет міністрів України схвалив створення державної установи «Український інститут» для презентації України за кордоном і просування її іміджу в світі. Кабмін погодився з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо створення Українського інституту, віднісши його до сфери управління МЗС.

У січні 2018 року МЗС оголосив конкурс на посаду директора Українського інституту. У квітні конкурсна комісія оголосила переможця на посаду керівника Українського інституту - ним став керівник програм з мистецтва в British Council Україна Володимир Шейко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук