Голова Нацагентства з питань запобігання корупції подала електронну декларацію

ЕкономікаЮлія Поліковська, 26 вересня 20164941
Голова Нацагентства з питань запобігання корупції подала електронну декларацію
Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак подала електронну декларацію за 2015 рік. Відповідний документ внесено в Єдиний державний реєстр осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з декларацією, торік заробітна плата Наталії Корчак у Національній академії прокуратури України становила 218 тис. 273 грн.

У власності Корчак є квартира площею 88,3 кв. м, ще однією квартирою площею 37,58 кв. м вона володіє спільно із сином Ярославом.

Об’єктів незавершеного будівництва, цінного рухомого майна, у тому числі транспортних засобів, цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів, грошових активів та фінансових зобов’язань Наталія Корчак та члени її сім’ї, згідно з декларацією, не мають.

Нагадаємо, НАЗК запустило систему електронного декларування в постійну експлуатацію у ніч на 1 вересня. Термін повноцінного запуску електронного декларування з 1 вересня був визначений як остаточний після того, як раніше, до 15 серпня, після низки суперечностей система не змогла отримати атестат відповідності захисту реєстру декларацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук