НАЗК повідомила про реєстрацію 1310 користувачів у системі е-декларування

НАЗК повідомила про реєстрацію 1310 користувачів у системі е-декларування
фото НАЗК
У системі е-декларування вже зареєструвалися 1310 користувачів

Керівник Національного агентства України з питань запобігання корупції Наталія Корчак повідомила, що у системі електронного декларування вже зареєструвалися 1310 користувачів. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook у четвер, 8 вересня.

«Наші співробітники наразі констатують збільшення користувачів в системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. В середньому, +300 користувачів щоденно», – написала вона.

Національне агентство з питань запобігання корупції запустило систему електронного декларування в постійну експлуатацію у ніч на 1 вересня.
Термін повноцінного запуску електронного декларування з 1 вересня був визначений як остаточний після того, як раніше, до 15 серпня, після низки суперечностей система не змогла отримати атестат відповідності захисту реєстру декларацій.

Таким чином система декларування була запущена, але без належної сертифікації, що в агентстві назвали дослідним режимом. 23 серпня, після появи сумнівів у захищеності системи, НАЗК узагалі закрило доступ до неї.

Відповідно до закону «Про запобігання корупції», впродовж 60 днів після запуску системи електронного декларування декларації мають подати особи, які посідають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців, серед яких президент, прем’єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їхні заступники. Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року.

Нагадаємо, що повноцінне запровадження електронного декларування є однією з умов надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом та кредитів Міжнародного валютного фонду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук