Голова НАЗК заробила в агентстві минулого року понад ₴1,3 млн

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак задекларувала зарплату за 2016 рік у цьому агентстві в сумі понад 1,325 млн грн.

Відповідно до електронної декларації Корчак за 2016 рік, вона також отримала зарплату в Національній академії прокуратури України в сумі 57156 грн. Крім того, голова НАЗК має готівкові кошти в сумі $12 тис.

У власності Корчак – квартира площею 88,3 кв. м у Києві. Вона також є наполовину власницею квартири в Києві (загальна площа 37,58 кв. м). У неї три машиномісця в Києві. Транспортні засоби у власності Корчак або членів її сім'ї не вказані.

У декларації голови НАЗК названі члени її сім'ї – чоловік Юрій Тімер-Булатов, сини Ярослав Корчак і Арсеній Тімер-Булатов.

Нагадаємо, цього тижня прем’єр-міністр України закликав Наталію Корчак подати у відставку у зв’язку з проблемами в роботі системи е-декларування, однак вона заявила, що у відставку йти не збирається, оскільки законом передбачено перебування на посаді протягом 2 років, а підставою для дострокового припинення повноважень є хвороба, смерть або кримінальне провадження.

«Це є гарантія незалежності НАЗК, і воно працює, працювало і буде працювати», – заявила Наталія Корчак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук