Голова Тернопільської облради матиме 90% надбавки до зарплати

9 грудня 20103971

Голові Тернопільської обласної ради Олексію Кайді встановлено надбавку до зарплати і щомісячні премії. Відповідне рішення сьогодні прийняли депутати облради.

У рішенні вказано, що за особливий характер роботи і інтенсивність праці надбавка становитиме 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг. Також передбачене щомісячне преміювання голови облради у розмірі 60% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

Окрім цього, в рішенні говориться про щорічне виділення матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати і про допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки аналогічного розміру.

Сам Кайда зазначив, що з часу свого обрання на посаду голови облради в кінці березня 2009 року він на підставі прийнятого ним тоді рішення отримував лише оклад без різних надбавок і доплат.

«Моя зарплата становить трохи більш як 5 тис. грн. Але мені хочеться брати безпосередню участь у різних соціальних проектах. Наближаються свято Миколая, Різдвяні свята, і крім того, що передбачено соціальними програмами, я планую особисто дарувати або оргтехніку, або ліжечка, або шафки для дітей», – пояснив Кайда ініціативу з перегляду розміру його зарплати.

Він запевнив, що з нової збільшеної зарплати щомісячно на подарунки витрачатиме орієнтовно 5-10 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук