Голова Єврокомісії привітав Україну з Днем незалежності

Світ24 серпня 20116141

Голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу надіслав привітання Президенту України Віктора Януковича з 20-річчям незалежності України.

У листі до Глави Української держави Голова Єврокомісії передав привітання всім громадянам України з нагоди 20-ї річниці прийняття Акту проголошення незалежності.

«За останні двадцять років Україна закріпилася на світовій арені. Я дуже радий, що Європейська Комісія і в цілому ЄС були партнером і другом протягом усіх цих років у подоланні викликів здійснення політичних та економічних реформ, які постають перед Україною», - йдеться у листі Голови Єврокомісії на адресу Президента України.

Жозе Баррозу наголосив, що Європейський Союз стоїть поряд з Україною як друг і партнер. «Мета політичної асоціації та економічної інтеграції, передбачена Угодою про асоціацію, переговори щодо якої ми сподіваємося завершити цього року, є амбіційною та новаторською. Вона запровадить нову основу договірних відносин між Європейським Союзом та Україною, відвівши центральне місце питанням поваги до прав людини, демократії та фундаментальних свобод, і, на моє переконання, надихне інші країни Східного партнерства», - йдеться у вітанні.

Жозе Баррозу зазначив, що для досягнення цієї мети життєво необхідними є консолідація демократії та верховенства права. «Продовження впровадження реформ є найкращим засобом закріплення попередніх досягнень та забезпечення майбутніх здобутків», - переконаний він.

Голова Єврокомісії також наголосив, що українці можуть розраховувати на постійну підтримку ЄС у реалізації «прагнень, народжених двадцять років тому». Він також висловив сподівання, що конструктивна співпраця між Україною і ЄС й надалі сприятиме досягненню цієї спільної мети.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • И как тут не быть украинофобом? 26 серпня 2011, 00:19

  Если мифический царь Мидас все, к чему прикасался, превращал в золото, украинизация всё, к чему прикасается, превращает в гавно !Когда-то в УССР проектировались и строились во множестве суда, самолёты, космические аппараты и ракетоносители.
  Разрабатывались новые технологии, развивалась наука, была потребность в хороших инженерах в талантливых учёных. Всё это умерло, как только пришла украинизация. Из когда-то успешной республики СССР, входившей по качеству жизни в первую десятку Европы, Украина стала в последней, нас даже Албания и Молдова обошли. Кому нужна эта бесперспективная отсталая нищая аграрная страна? Кем будут в ней наши дети - заробитчанами, реализаторами, продавцами, торговыми представителями?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук