Голова Закарпатської обласної ради назвав війну на Донбасі громадянською

Згодом Михайло Рівіс визнав, що обмовився

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс

У вівторок, 30 серпня голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс під час розмови з бійцями АТО обмовився, назвавши війну на Донбасі громадянською.

Така репліка Рівіса викликала невдоволення присутніх на зустрічі бійців, котрі одразу нагадали йому, що «у нас війна з Росією».

Секретар спілки ветеранів АТО Закарпаття «Ліга Ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська Земля» Віталій Грегор пояснив, що екс-бійці прийшли до голови обласної ради Закарпаття Михайла Рівіса, бо їх не задовольнила відповідь на лист-звернення про покращення соціально-побутових умов потреб закарпатських бійців. За словами Грегора, відповіді на лист, який вони відправили в червні, не було дуже довго, а згодом прийшла технічна відповідь про співпрацю обласної ради з бійцями АТО.

«Прийшли, бо накипіло багато питань. Жодних пропозицій від обласної влади щодо покращення соціально-побутових умов потреб закарпатських бійців в цій відповіді немає, а фактично звіт про існуючу програму «Турбота», — сказав Грегор в коментарі Громадському радіо.

Активіст також зазначив, що голова обласної ради не залучає бійців АТО до державних заходів, зокрема, до Дня прапора чи Незалежності.

«Рівіс пообіцяв повторно розглянути, особисто зайнятися питаннями, які зазначенні в листі. 21 вересня буде сесія обласної ради, голова попросив письмово ще раз звернутись, бо він може забути. В контексті цієї розмови він сказав, що в Україні проходить громадянська війна», – додав секретар спілки ветеранів АТО.

Сам Рівіс сказав журналістам, що обмовився.

«Це була обмовка. Я одразу після цього виправився», – сказав Рівіс.

Він зазначив, що 21 вересня на сесії розглянуть питання співпраці з ветеранами і додав, що бійцям надали відповідь у повному обсязі про співпрацю обласної ради з учасниками бойових дій.

«Вони вважають, що це недостатня допомога. Наводять у приклад Львів, де бійцям допомагають більше. Але треба врахувати населеність і бюджет, який в три рази більший. Ми можемо діяти у межах власного», – сказав Рівіс.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук