Голови трьох областей Західної України вимагають від Януковича засудити сталінізм

24 січня 201147815

24 січня голови Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської облрад Олег Панькевич, Олександр Сич та Олексій Кайда передали лист Президенту України Віктору Януковичу із вимогами припинити відновлення політики сталінізму в Україні, припинити переслідування за політичними ознаками; вжити заходів щодо негайного звільнення політичних в’язнів; звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова за здійснювані його відомством політичні репресії.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ВО "Свобода".

Голови обрали передали відповідного листа одразу після закінчення засідання Ради регіонів.

"Протягом двох останніх тижнів за підозрою у вчиненні неіснуючих злочинів правоохоронні органи затримали кілька десятків молодих українських патріотів та представників інтелігенції", – зазначено в листі.

Окрім цього у зверненні зазначено, що "ситуація набула рис повного абсурду, коли деякі із затриманих були арештовані за рішенням Жовтневого районного суду м. Запоріжжя та переведені до слідчого ізолятору. Зокрема, під вартою перебуває 22-річний студент історичного факультету Запорізького університету Едуард Андрющенко – студент-вiдмiнник, який займається науковою роботою i не причетний до жодних радикальних організацій".

"Факти свідчать про замовний характер справ, єдиною метою яких є організація політичного тиску та проведення репресій проти українських патріотів. В Україні швидкими темпами відновлюється практика сталінських трійок, коли слідчий МВС, брутально порушуючи усі конституційні та процесуальні норми, застосовуючи тортури та тиск, "шиє" справу, прокуратура покриває і жодним чином не реагує на кричущі порушення закону, а підконтрольний суд освячує це свавілля, штампуючи потрібні, абсолютно протизаконні рішення.

Репресії проти опонентів чинної влади набрали колосального характеру. У кабінетах слідчих побували уже тисячі українців. Об’єктами репресій стала патріотична молодь, інтелігенція, письменники, журналісти, історики та викладачі, які не приховують своїх патріотичних переконань та відверто висловлюють свою незгоду з діями влади. Прикриваючись "боротьбою з тероризмом", міліція ініціює масове притягнення до кримінальної відповідальності учасників акцій протесту проти підписання принизливих "харківських угод", проти духовної експансії з боку московської церкви, проти українофоба Табачніка, проти Податкового кодексу та проти відродження політики сталінізму в Україні", – йдеться в листі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 15

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Lemberg 2 квітня 2011, 01:00

  Щось панове останні коментарі дуже вже схожі між собою, чи не пишуться однією людиною. Мало того, людиною, яка зовсім не знає історії, а кидає лише заяложені лозунги. Ці коментарі це або тупість, або зазомбованість. Ще раз повторю ''для тих, хто на бронепотязі'' ПОДИВІТЬСЯ ЕТНІЧНИЙ СКЛАД УКРАЇНИ ПО ОБЛАСТЯХ І ОДРАЗУ ЗРОЗУМІЄТЕ ДЕ УКРАЇНА, А ДЕ НІ.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Роман 12 березня 2011, 07:14

  Почему я должен забывать Сталина? С ним выиграна самая кровопролитная война, с ним восстановлено государство. Это политик с которым были вынуждены считаться все. Мне взамен Сталина предлагают банду бендер которые топили гражданское население в крови, которые были на службе у тех с кем воевал мой дед за мою жизнь и землю. Да какой нормальный человек скажет что западенцы патриоты, правду сказали - "ряженые", и точнее не скажешь про *** которая пытается выдать себя за эталон украинца.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Рой 12 березня 2011, 07:13

  Пора рассказать западенцам что "благодаря" истории, время сделало их бесполыми в национальном плане, они с одинаковым успехом могут называться румынами, поляками и евреями. Они не украинцы, РЯЖЕННЫЕ вот и вся политика, выдать себя за кого-то. А как "патриоты" более продажной биомассы на свете нет, со всеми были против Украины. Было бы удивительно еслиб у западенцев героем был Ковпак,Руднев или кто-то из тех кто воевал с фашистами. Тесное сотрудничество западенцев с фашистами, участие во всех карательных акциях, а в такой как Бабий Яр, где немцы отказались расстреливать людей и это выполняли националисты полицейского батальона, естественно героями этих мутантов были Гитлер, Бендера, Шухевич. Этих уродов осудили все нормальные люди, но нормальность у западенцев умерла ещё до Переясловской Рады.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук