Головні новини Львова за 4 вересня

Обласна влада погрожує припинити вивіз сміття зі Львова, на Новому Львові відкрили Пазл-бібліотекубоєць АТО вирощує троянди та інші події цього дня

4 вересня

Обласна влада погрожує припинити вивіз сміття зі Львова. Про це у вівторок заявив Олег Синютка. З його слів, це станеться, якщо міська рада не відкриє станцію перевантаження відходів на вулиці Північній.

На Новому Львові відкрили Пазл-бібліотеку. У ній облаштували книжкову та розважальну зони, а також пленер-майданчик. Ремонт у закладі тривав протягом півроку і вже зараз сюди ходять понад дві з половиною тисячі читачів.

Львів прийме перший Форум Молодіжної столиці. На нього з'їдеться молодь із двадцяти трьох областей. Подія відбудеться протягом четверга-п'ятниці на території !FESTrepublic.

Премії для дослідників ЗУНР. У такий спосіб місто має намір заохотити науковців вивчати історію Західноукраїнської Народної Республіки та Листопадового Чину. З міського бюджету на реалізацію цієї програми передбачено 250 тисяч гривень.

Боєць АТО вирощує троянди. Шість тисяч еустом розквітають у селі Вислобоки поблизу Львова, а у мріях бійця справжній квітковий магазин.

Латають тріщини, аби згодом не ремонтувати ями. Вулицю Княгині Ольги ремонтують за тією методикою, яку використовують при ремонті великих магістралей державного значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро