Головні новини Львова за 4 вересня

Обласна влада погрожує припинити вивіз сміття зі Львова, на Новому Львові відкрили Пазл-бібліотекубоєць АТО вирощує троянди та інші події цього дня

4 вересня

Обласна влада погрожує припинити вивіз сміття зі Львова. Про це у вівторок заявив Олег Синютка. З його слів, це станеться, якщо міська рада не відкриє станцію перевантаження відходів на вулиці Північній.

На Новому Львові відкрили Пазл-бібліотеку. У ній облаштували книжкову та розважальну зони, а також пленер-майданчик. Ремонт у закладі тривав протягом півроку і вже зараз сюди ходять понад дві з половиною тисячі читачів.

Львів прийме перший Форум Молодіжної столиці. На нього з'їдеться молодь із двадцяти трьох областей. Подія відбудеться протягом четверга-п'ятниці на території !FESTrepublic.

Премії для дослідників ЗУНР. У такий спосіб місто має намір заохотити науковців вивчати історію Західноукраїнської Народної Республіки та Листопадового Чину. З міського бюджету на реалізацію цієї програми передбачено 250 тисяч гривень.

Боєць АТО вирощує троянди. Шість тисяч еустом розквітають у селі Вислобоки поблизу Львова, а у мріях бійця справжній квітковий магазин.

Латають тріщини, аби згодом не ремонтувати ями. Вулицю Княгині Ольги ремонтують за тією методикою, яку використовують при ремонті великих магістралей державного значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня