Головою ЛМО НСНУ залишився Мандюк

28 березня 20093011

27 березня голову Львівської міської організації НСНУ під час ІІ звітно-виборної конференції так і не переобрали. Обидва кандидати на цю посаду - депутат Львівської міської ради Сергій Бащук та депутат Львівської облради Тарас Колтик - не набрали при закритому голосуванні більшості голосів делегатів.

Всього на конференції були присутні 170 делегатів з 1172 членів партійної організації. З 170 делегатів участь у голосуванні взяло 160. За С.Бащука свої голоси віддали 77 делегатів, Т.Колтика - 41, 4 - утрималось, 1 бюлетень було визнано недійсним. Для переобрання голови необхідно, щоб один із кандидатів набрав 86 голосів.

Розгляд цього питання, як і переобрання керівного складу ЛМО, було вирішено продовжити на наступному етапі конференції. Багато кандидатів наполягали на тому, щоб свою кандидатуру на голову ЛМО висунув її теперішній голова О.Мандюк, який натомість заявив, що не покидає партії, але більше не має можливості з особистих причин керувати міським осередком.

Крім того, під час учорашньої конференції було висунуто кандидата від ЛМО НСНУ на посаду голови ЛОО НСНУ. Ним став голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, який набрав більшість голосів - 84. За нардепа Володимира В’язівського, який також претендує на посаду голови ЛОО НСНУ, проголосувало 24 делегати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук