Головою наглядової ради «Укрсоцбанку» став росіянин

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 11 листопада 20164920

Головою наглядової ради «Укрсоцбанку» призначений представник АBH Holdings S. A. (ABHH, Люксембург) Петро Авен, який опосередковано володіє 12,3907% акцій банку через ABHH, повідомила фінансово-кредитна установа в системі розкриття інформації НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку).

Крім того, на загальних зборах акціонерів 10 листопада обрані члени наглядової ради – представники ABHH Ільдар Карімов, Павло Назарьян і Едвард Кауфман, а також незалежні директори (незалежні члени) наглядової ради Ігор Мазепа (гендиректор «Конкорд Капітал») і Лоренцо Джанотті (член ради директорів UniCredit Private Italy).

Як повідомляв ZAXID.NET,, 31 жовтня компанія ABH Holdings S. A. стала власником 99,9101% акцій «Укрсоцбанку». ABH Holdings S. A., що опосередковано володіє 100% акцій «Альфа-Банку» (Україна) (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited) і UniCredit Group (UCG) оголосили про завершення операції з передачі частки власності в розмірі 99,9% в ПАТ «Укрсоцбанк», активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку власності в ABHH в розмірі 9,9%. При цьому найбільший акціонер «Укрсоцбанку» – UniCredit S. p. A. (Італія), який володів 99,9101% акцій фінустанови, вийшов зі складу його акціонерів .

«Альфа-Банк» (до січня 2001 року – «Київський інвестиційний банк») заснований в 1993 році. У ABH Holding входять також Альфа-Банк в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Amsterdam Trade Bank N. V. У Нідерландах. Дочірні компанії ABHH також здійснюють діяльність на Кіпрі і в Великобританії.

Власниками ABH Holdings S. A. є народжений у Львові Михайло Фрідман – 36,47% і народжений в Києві Герман Хан – 23,27%, що є в даний час громадянами Ізраїлю і проживають в Лондоні, а також Олексій Кузмичов – 18,12%, Петро Авен – 13,76%, Андрій Косогов – 4,08% (всі – громадяни Росії, які проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research – 4,3%.

«Укрсоцбанк» заснований в 1990 році.

Як зазначали раніше в Нацбанку, після об’єднання двох банків новий банк займе четверте місце в Україні за розміром активів. До слова, станом на липень «Укрсоцбанк» займав шосте місце за розміром активів, а «Альфа-Банк» – дев’яте.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук