«Альфа-Банк» купив «Укрсоцбанк»

ЕкономікаАндрій Стець, 31 жовтня 201630211
Unicredit продав «Укрсоцбанк» власнику «Альфа-Банку»

31 жовтня ABH Holdings S. A. (ABHH), яка опосередковано володіє 100% акцій «Альфа-Банку Україна» (через холдингову компанію ABH Ukraine Limited (ABHU)) та UniCredit Group (UCG) оголосили про завершення операції з передачі 99,9% «Укрсоцбанку», активу UCG в Україні, в обмін на миноритарну частку володіння в ABHH у розмірі 9,9%. Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Альфа-Банку».

Як повідомляється, внаслідок операції, присутня в 17 країнах італійська банківська група UniCredit Group, стала міноритарним акціонером ABH Holdings S. A., інвестиційної холдингової компанії «Альфа-Груп» зі штаб-квартирою в Люксембурзі.

Крім того, рада директорів ABHH увійде Андреа Маффеццони (Andrea Maffezzoni), директор по стратегії, розвитку бізнесу та M&A групи UniCredit.

«Угода, безсумнівно, призведе до появи в Україні сильного гравця на об'єднаній платформі двох банків», – цитують в прес-службі слова голови наглядової ради міжнародного консорціуму «Альфа-Груп» Михайла Фрідмана.

За його словами, «Альфа-Груп» має намір боротися за лідерство на ринку України за рахунок підвищення рівня технологій, зниження вартості послуг і т.д.

Нагадаємо, що в серпні стало відомо, що «Альфа Банк» і «Укрсоцбанк» утворюють третє по потужності об'єднання банків в Україні.

Пізніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України 8 вересня 2016 надав дозвіл компанії ABH Holding SA на придбання акцій «Укрсоцбанку» в розмірі, що перевищує 50% голосів у вищому органі управління банку.

Станом на 1 липня 2016 року активи «Альфа Банку» та «Укрсоцбанку» становили 92,6 млрд грн. Таким чином, два банки сукупно займають 4 позицію серед банків України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук