Голову Тернопільської облради не пустили у Канаду

10 травня 20116493

Голові Тернопільської обласної ради Олексію Кайді не відкрили візу для поїздки в Канаду. Чому його не захотіли впускати до заокеанської країни, голова облради не знає, але з'ясовує і в Міністерстві закордонних справ і в посольстві Канади.

Їхати за кордон О. Кайда планував разом із міським головою Тернополя Сергієм Надалом, який успішно виїхав і уже майже тиждень перебуває з робочим візитом у заокеанській країні.

«Чому відмовили у видачі візи, я не знаю, - цитує голову облради Олексія Кайду «20 хвилин». - Причин чомусь не пояснили. Я звернувся листами і до МЗС і до посольства Канади. Сподіваюсь, що відповідь буде повною і з поясненнями, чому так сталось. А ситуація насправді дуже негативна, бо поїздка передбачала налагодження дружби та співпраці. Заплановано багато зустрічей та інших робочих моментів».

Традиційно такі поїздки є пошуком інвесторів та популяризацією бізнес-привабливості регіону. Тому вчинок канадійського посольства, за словами голови облради, не лише спричинив негативні емоції, а й позбавив цілком реального шансу покращити ситуацію на Тернопіллі.

Нагадаємо, що нещодавно політик уже їздив із робочим візитом у США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук